نام کاربری و پسورد جهت تست سامانه

smsdemo
smsdemo

Organize_headline
Organize_headline
Organize_headline
Drag-drop_detail

خدمات پیام کوتاه

Chapters_detail

طراحی وب سایت

Blog_detail

تولید اپلیکیشن های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز

Chapters_detail

دفتر کار مجازی

Drag-drop_detail

سامانه ایمیل مارکتینگ

Chapters_detail

فروشگاه اینترنتی

Blog_detail

crm

Organize_headline
Organize_headline
Organize_headline

nokhbehپکیج نخبه

شامل پنل اس ام اس ، وب سایت سازمانی، دفتر کار مجازی

starپکیج طلایی

پنل اس ام اس، وب سایت شخصی و سازمانی

Organize_headline
Organize_headline
Organize_headline

بازاریابی با پیام کوتاه

مزایای استفاده از پیام کوتاه در اطلاع رسانی و تبلیغات :

۱- سرعت بالای ارسال :

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات است که سرعت ارسال (پخش) بالایی دارد و سریعا در منظر مخاطب قرار می گیرد. ممکن است مراسمی در تاریخی خاص برگزار شود، فروشگاهی اقدام به حراج کند، مسابقه ای پیامکی، برنامه ریزی شود و یا نظر سنجی عمومی انجام گیرد.
در حال حاضر پیام کوتاه ، یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی است.

۲- ماندگاری :

پیام کوتاه ارسالی شما برای مدت زیادی در دستگاه های موبایل مشترکین باقی می ماند، چون حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی ندارد. فقط باید متن ارسالی بگونه ای جذاب باشد، که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به کالا و یا خدمات معرفی شده نیاز پیدا می کند، آن را نگه دارد.

۳- دسترسی سریع :

امروزه دستگاه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است، که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مشترکین قرار دارد. از این رو مخاطبان به محض اینکه نیاز به بازخوانی متن پیام کوتاه داشته باشند، براحتی این کار را می کنند.

۴- خواندن صد درصد مشترکین :

معمولا اکثر مشترکین پیام های دریافتی خود را در نگاه اول می خوانند، و در لحظه خواندن تمام حواسشان را متمرکز در خواندن متن پیام کوتاه می کنند.

۵- عدم نیاز به توزیع کننده :

پیام کوتاه از جمله روش های معدود اطلاع رسانی است، که نیازی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه ی اولیه ارسال، توزیع می شود.

۶- مخاطب هدفمند :

یکی از مهمترین مزایای پیام کوتاه این است که قابلیت هدفمند سازی مخاطب را دارد. استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن و یا نامه ، زمان بر و هزینه بر است و به نیروی انسانی نیاز دارد.

۷- هزینه متناسب با تیراژ :

چاپ کاتالوگ و توزیع آن شاید برای هر مخاطب حدود ۱۰۰ تومان هزینه داشته باشد، اما اگر برای هر نفر دو پیام کوتاه هم ارسال شود، بیشتر از ۲۰ تومان خرج نخواهد داشت. علاوه بر این مدیریت تیراژ در سامانه پیام کوتاه بسیار آسان تر است. شاید هیچ گاه نشود ۱۰۰ برگ کاتالوگ با هزینه مناسب چاپ کرد، اما می توان ۱۰۰ پیام کوتاه فرستاد بدون اینکه تیراژ پایین روی هزینه هر تبلیغ تاثیر منفی داشته باشد.

Organize_headline
Organize_headline
Organize_headline

شرکت نگین مرمر تجارت در سال 1384 با هدف ارائه خدمات سامانه‌های تخصصی پیام کوتاه، طراحی و بهینه سازی وب‌سایت، تولید و طراحی نرم افزار، اپلیکیشن‌های تحت ویندوز و تحت وب و نرم افزارهای اندروید تاسیس گردید.

نگین مرمر تجارت مشتری محوری را اولویت نخست خود قرار داده و با استفاده از سابقه 9 ساله و به کارگیری نیروهای کارآمد و خلاق، با ارائه امکانات خاص انحصاری، در حال حاضر برترین خدمات دهنده سامانه‌های تخصصی پیام کوتاه می‌باشد.


آدرس : تهران میرداماد خیابان آزیتا خیابان دوم پلاک ۴ طبقه پنجم

ایمیل : negin_sms@yahoo.com

تلفن : 02122910105

ساعات کار : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 - پنجشنبه از ساعت 9 الی 13